ZnojmoRegion vítá CESTOVNÍ KANCELÁŘE na Znojemsku

16.12.2020

Díky malému rozvolnění vládních opatření se mohl ve dnech 13. až 15. prosince 2020 uskutečnit toužebně očekávaný poznávací zájezd pro české cestovní kanceláře.

Tento „travel-trip“ byl naplánován a kompletně připraven už v polovině října, ale nečekaně (dva dny před jeho realizací) musel být zrušen kvůli zpřísnění vládních opatření proti šíření coronaviru. Zájem pozvaných cestovních kanceláří však byl i nadále obrovský, a tak se netrpělivě vyčkávalo na zlepšení podmínek...

Náhradní termín v polovině prosince pak využily prakticky všechny původně pozvané cestovní kanceláře. Na jejich vhodném výběru se podílela Ing. Milena Vančurová, majitelka CK NOVA a předsedkyně revizní komise Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Díky její profesní znalosti i osobním kontaktům se tak podařilo na Znojemsko přivézt přímo majitele a ředitele předních cestovních kanceláří z ČR, jejichž nabídka zahrnuje domácí pobytové a poznávací zájezdy anebo se na tuto nabídku díky korona-situaci právě chystají. 

V sezóně 2021 se tak můžete těšit na dovolenou plnou pohody a zážitků na Znojemsku a v Podyjí od těchto cestovních kanceláří:

Bylo nám velkou ctí přivítat ve skupině i samotného předsedu Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, Ing. Romana Škrabánka (www.accka.cz).

Program travel-tripu byl koncipován tak, aby během dvou dnů a jednoho večera zástupci CK poznali na vlastní oči maximum z turistické nabídky Znojemska a Podyjí. Seznámili se tak se službami (ubytování, stravování, zážitkové jízdy...), významnými akcemi i se zajímavými nebo dosud neokoukanými lokalitami a památkami (Bítov, Chvalovice-Hatě, Lesná, Miroslav, Moravský Krumlov, Slup, Vrbovec a samozřejmě i Znojmo). Celkem se najezdilo přes 200 km ve velmi pohodlném a komfortním autobusu, který speciálně pro tuto akci zapůjčila cestovní kancelář NOVA Znojmo. 

Děkujeme paní majitelce, Ing. Mileně Vančurové, i všem členům ZnojmoRegionu, kteří ochotně spolupracovali. Vážíme si jejich vstřícnosti i nasazení, díky kterému se profesionální představení regionu a všech služeb podařilo zrealizovat v rekordně krátkém čase. Vše se totiž muselo stihnout domluvit a zařídit během několika málo dnů, kdy vláda uvolnila opatření pro provoz hotelů, restaurací, wellness i umožnila vstupy do památkových objektů. Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace bylo uskutečnění travel-tripu ve zvoleném termínu velkým štěstím, neboť o pár dnů později by se už opět realizovat nesměl...

Polovina prosince navíc umožnila představit Znojemsko v adventním období, kdy všechna navštívená místa zdobila vizuálně atraktivní předvánoční výzdoba a ve večerním čase i světelné dekorace. Díky tomu jsme představili region jako zajímavou destinaci i pro jiné roční období než je tradiční letní dovolená.

První reakce byly plné nadšení a údivu, jak moc se Znojemsko a Podyjí za posledních několik let změnilo. Většina účastníků zájezdu totiž naší turistickou oblast znala z období před 10 a více lety, a tak je současná nabídka a široké turistické možnosti opravdu překvapovaly. Věříme, že budou příjemně překvapovat i jejich klienty, kteří do našeho regionu zavítají...
 

Galerie